Nástavec na Šitie očiek #82 s pätkou #92

Nástavec na Šitie očiek #82 s pätkou #92

Perfektná súprava na očká

  • Na vyšívanie krásnych očiek
  • Na dekoratívne aj funkčné použitie všetkých druhov
  • Použite pätku na vyšívanie očiek #92
  • Pre 5,5 mm a 9 mm stroje
Nástavec pro vyšívání oček č. 82 se dodává v rozsáhlé sadě, která obsahuje vše, co potřebujete k vyšívání ozdobných nebo funkčních oček. V sadě najdete různá šídla a průbojníky pro vytváření dírek v látce.
 
Se šesti různými očkovými trny můžete vytvářet očka šesti velikostí. Součástí balení je i přítlačná patka pro vyšívání oček č. 92, patka pro volný pohyb, která netlačí látku proti podavači – látku zde přidržuje vertikální pružinový mechanismus, který zabraňuje vytahování látky jehlou při šití (poskakování). Sada je extrémně všestranná, umožňuje vyšívat elegantní ubrusy nebo povlaky na polštářky jemnými ozdobami nebo šít pevná očka na bundy či košile.
 
Objednejte si praktický nástavec pro vyšívání oček č. 82 s patkou č. 92 hned teď!
Všimnite si:
Nie všetky modely a príslušenstvo sú k dispozícii v jednotlivých krajinách. Vyhradzujeme si právo robiť zmeny v dizajne aj vo funkciách.

Osobný prístup Vášho miestneho predajcu BERNINA

Viac ako 2000 obchodov BERNINA po celom svete poskytuje cenné služby našim zákazníkom. Miestny predajca BERNINA je tu, aby Vám poradil a pomohol vybrať stroj a príslušenstvo, ktoré najlepšie zodpovedá vašim potrebám. Pomôže Vám vybrať aj vyšívacie softvér a zaistí servis Vašej BERNINA.