Nástavec na Šitie očiek #82 s pätkou #92

Nástavec na Šitie očiek #82 s pätkou #92

Perfektná súprava na očká

  • Na vyšívanie krásnych očiek
  • Na dekoratívne aj funkčné použitie všetkých druhov
  • Použite pätku na vyšívanie očiek #92
  • Pre 5,5 mm a 9 mm stroje

Nástavec pro vyšívání oček č. 82 se dodává v rozsáhlé sadě, která obsahuje vše, co potřebujete k vyšívání ozdobných nebo funkčních oček. V sadě najdete různá šídla a průbojníky pro vytváření dírek v látce.
 
Se šesti různými očkovými trny můžete vytvářet očka šesti velikostí. Součástí balení je i přítlačná patka pro vyšívání oček č. 92, patka pro volný pohyb, která netlačí látku proti podavači – látku zde přidržuje vertikální pružinový mechanismus, který zabraňuje vytahování látky jehlou při šití (poskakování). Sada je extrémně všestranná, umožňuje vyšívat elegantní ubrusy nebo povlaky na polštářky jemnými ozdobami nebo šít pevná očka na bundy či košile.
 
Objednejte si praktický nástavec pro vyšívání oček č. 82 s patkou č. 92 hned teď!

Všimnite si:
Nie všetky modely a príslušenstvo sú k dispozícii v jednotlivých krajinách. Vyhradzujeme si právo robiť zmeny v dizajne aj vo funkciách.

Osobný prístup Vášho miestneho predajcu BERNINA

Viac ako 2000 obchodov BERNINA ponúka po celom svete našim zákazníkom cenné služby. Vo Vašom najbližšom obchode BERNINA Vám ochotne poradia s výberom stroja aj príslušenstvom presne podľa Vašich potrieb, odporučia Vám vyšívací softvér a zaistia pre Váš stroj servis.